BEAUTY SLIM - JU NDIHMON TË ÇLIROHENI NGA SHUMË KILOGRAMË ME NJË TRAJTIM TË VETEM!

Duke porositur një trajtim të plotë do të përfitoni zbritje më të mëdha
35 EUR
5 EUR
5 EUR për një pako nëse porosisni një cikël të plotë trajtimi
Oferta përfundon për:
03ORE
:
45MINUTA
:
00SEKONDA
Plotesoni të dhënat tuaja dhe prisni te kontaktoheni nga njëri prej operatorëve tanë
+383XXXXXXXX
Dorëzimi brenda 2-4 ditëve pune
Përmbajtja: 30 kapsula
Porosit

Redukton

urine

Normalizon

metabolizmin

Redukton peshen

pa dieta shune rigoroze dhe aktivitet fizik ekstrem

Nuk le

shenja strijash

Djeg

masen dhjamore

Dorezim
i shpejte

100% blerje
e sigurte

100%
natyrale

Statistikat tregojne

QE 85% E NJERËZVE ME MBIPESHË JETOJNË 10-15 VJET MË PAK SE NJERËZIT QË KONSIDEROHEN NE PESHE NORMALE

Sipas hulumtimeve të njohura në fushën e dietologjisë, dihet se njerëzit mbipeshë janë më të ekspozuar ndaj rrezikut të sëmundjeve të shumta serioze dhe potencialisht kërcënuese për jetën me kalimin e kohës.

“Pesha e tepërt mund të shkaktojë çekuilibrim të organizmit, goditje në tru dhe sulm në zemër”

  • Diabet
  • Hipertension
  • Insuficiencë kronike venoze
  • Arteriosklerozë vaskulare
  • Sëmundje ishemike të zemrës
  • Mëlçi të dhjamosur
  • Ulçera gastrike

MBIPESHA

MUND TË SHKAKTOJE PROBLEME TË NDRYSHME NË JETËN PERSONALE DHE VETËVLERESIMI ULET

MUNGESË VETEVLERESIMI

Personat obezë dhe mbipeshë, përveç problemeve të dukshme shëndetësore, shpesh kanë vetëbesim të ulët dhe imazh negativ ndaj trupit. Dihet se si këta dy komponentë psikologjikë janë në gjendje të parashikojnë fillimin e një çrregullimi të të ngrënit dhe depresionit.

KOMPLEKSI I INFERIORITETIT

Ndjenja e fajit për çdo kilogram të tepërt, zilia për njerëzit e shëndetshëm dhe pasojat psikologjike që rrjedhin mund të përfshihen në një tablo më të gjerë klinike që çon në një kompleks inferioriteti.

DEPRESIONI

Në planin afatgjatë, pesha e tepërt mund të shkaktojë edhe çekuilibrime më serioze psikologjike, duke filluar nga një humor i keq dhe stresi deri në një depresion të vërtetë patologjik.

Mendimi i ekspertit

Dr. Viola Hasanaj

Eksperte dietologe

“BEAUTY SLIM ËSHTË MJETI I PARË EFEKTIV DHE I SIGURT PËR TË HUMBË PESHË”.

"Beauty Slim , falë përbërësve të tij aktivë, lufton peshën e tepërt duke riaktivizuar metabolizmin bazal. Ju lejon të reduktoni në mënyrë më efektive masën yndyrore nënlëkurore dhe mbi të gjitha të barkut (viscerale), e cila shoqërohet më shpesh me shfaqjen e sëmundjeve si p.sh. : goditje në tru, infarkt miokardi, diabeti, sëmundje të mëlçisë. Produkti përbëhet nga një sërë elementësh me origjinë 100% natyrale, të formuluara për të vepruar në mënyrë sinergjike duke ndihmuar trupin në humbjen efektive të peshës.

Filloni rrugën për të pasur një fizik të dobët që tani!

DIETAT DHE STERVITJA

sjellin përfitime apo disavantazhe?

Sportet dhe dietat janë mënyrat më të njohura dhe më të menjëhershme për të filluar humbjen e peshës, por ato shpesh nuk janë të mjaftueshme:

Diete e rrepte

Për ata që nuk janë mësuar me të, mund të jetë një stres i vërtetë për trupin

Me një dietë të rreptë, ndonjëherë rrezikoni të privoni veten nga vitaminat dhe mineralet e dobishme. Heqja dorë nga vaktet, agjërimi ose ngrënia e pjesëve të vogla ndonjëherë mund të imponojnë stres ekstrem në trupin e mësuar të konsumojë një sasi të caktuar kalorish. Kjo shumë shpesh e bën personin të humbasë motivimin dhe të rikthehet në mbingrenue duke rifituar kilogramët që sapo ka humbur.

Fitness

Redukton peshën për një kohë të shkurtër

Stervitja ekstreme dhe rraskapitëse ushtron strese të forta në trup, duke ulur peshën për një kohë të shkurtër. Megjithatë në disa individë, veçanërisht ata që nuk jane marre kurrë sport, ato shkaktojnë "stres sportiv" i cili përfundimisht mund të çojë në kilogramë të tepërt të padëshiruar.

Produktet farmaceutike për dobësim

shkaktojnë varësi

Produktet "standarde" për humbje peshe ndikojnë negativisht në trup, duke shkaktuar varësi psikologjike.

Opinioni

i klienteve tane

FILLO MENJËHERË NJE TRAJTIM PËR TË RIKTHYER FIZIKUN TEND ELEGANT PIKERISHT TANI

UDHEZIME

Si të merrni BEAUTY SLIM?

1 kapsule

2-3 here ne dite

PERPARA NGRENIES

PIJENI ME NJE GOTE UJE

Perdoreni

ne menyre konstante dhe te vazhdueshme

Si te beni nje porosi

dhe te merrni Beauty Slim ?

Konsulenti yne

do t'ju kontaktoje

Ne ju dergojme

porosine tuaj

Paguaj kur merr produktin

ne faqen tone me nje zbritje te vogel shtese, ose, me para ne done ne momentin e dorezimit nga korrieri

BEAUTY SLIM - JU NDIHMON TË ÇLIROHENI NGA SHUMË KILOGRAMË ME NJË TRAJTIM TË VETEM!

Duke porositur një trajtim të plotë do të përfitoni zbritje më të mëdha
35 EUR
5 EUR
5 EUR për një pako nëse porosisni një cikël të plotë trajtimi
Zbritja përfundon në:
03ORË
:
45MINUTA
:
00SEKONDA
Vendosni të dhënat tuaja dhe prisni për thirrjen nga njëri prej operatorëve tanë
+383XXXXXXXX
Dorëzimi brenda 3-5 ditëve pune
Përmbajtja: 30 kapsula